Září 2021

HOROSKOP NA PODZIM 2021

Beran

Letošní vstup do podzimu bude docela příjemný a budete po létě dostatečně odpočatí. Dávejte si pozor na své finance a výdaje, protože můžete nad nimi lehce ztratit kontrolu.

Býk

Na přelomu října poznáte nového partnera či partnerku. Láska bude setrvávat dlouhou dobu, pokud budete vztah opravdu opečovávat.

Blíženci

V tyto podzimní měsíce nečekaně překypíte pozitivní energií. Budete více cestovat a navštěvovat památky, díky kterým poznáte jednoho přítele, který vám vydrží na celý život.

Rak

V podzimních měsících hrozí emoční nestabilita a více skleslá nálada. Nepodléhejte jí tolik a zaměřte se na to hezké a udělejte si radost například novým zážitkem, hezkým ošacením a choďte více do společnosti.

Lev

Koncem listopadu přijde zajímavá pracovní nabídka a tak dobře zvažte, zda se vám vyplatí opustit předchozí zaměstnání. Nemusí se vám už tak dařit v kolektivu, ale finančně si můžete přilepšit.

Panna

V podzimních měsicích si dávejte pozor na imunitu, doplňujte potřebné vitamíny, choďte v teplejších dnech na procházky a čerpejte pokud možno co nejvíce vitaminu D. Hrozí vám větší nachlazení a nápor na dýchací cesty.

Váhy

Od poloviny září hrozí konflikty s dlohodobými přáteli i s některými členy rodiny, a tak se zbytečně nepouštějte do hádek a zachovejte chladnou hlavu, vše se postupem času srovná opět do starých kolejí.

Štír

Věnujte se více rodině, která vás kvůli zaměstnání a nedostatku času postrádá. Uspořádejte společný výlet, dovolenou nebo alespoň společnou večeři v restauraci a vytěsněte práci na nějakou dobu z hlavy.

Střelec

Na podzim přijde vyčerpání vašeho organismu a s ním i psychická zátež, doplňujte proto vitamíny a minerály, cvičte, relaxujte, zajďete si na masáž a nepodléhejte špatné náladě.

Kozoroh

Dávejte si pozor při větší fyzické zátěže, hrozí vám úraz nebo zlomenina končetiny. Ve vztahu s partnerem nenastanou žádné výrazné změny, ale určitě partnera nezapomínejte překvapovat maličkostmi.

Vodnář

V měsíci října vás někdo blízký ohromí radostnou novinou. Ve vztahu s partnerem se vám bude dařit a v zaměstnání se navýší mzda. Čeká vás příjemné období.

Ryby

Buďte na pozoru, jelikož vás čeká zrada od přítele. Dávejte si pozor na to, co komu sdělujete a zachovejte si svá tajemství raději pro sebe. Co se týče financí, hrozí vám krádež, a tak si hlídejte své cennosti a peníze.