Listopad 2021

HOROSKOP NA ZIMU

Beran

Letošní zima vám přinese nejednu pozitivní zprávu. Budete mít více energie na to dokončit některé záležitosti, které jste odkládali dlouhou dobu. Tak ji určitě nepropásněte.

Býk

Na přelomu prosince a ledna se vám rýsuje nová známost, která může vyústit i v dlouholeté partnerství. Dejte tedy šance pozvánkám na rande, vztahově to vypadá velmi nadějně.

Blíženci

V těchto zimních měsících vám hrozí nebezpečí, které může být ve formě nějakého úrazu, ať už pracovního nebo v domácnosti, určitě buďte více ostražití a opatrnější.

Rak

Během poloviny února by se vám mělo začít dařit mnohem více po finanční stránce. Bylo by dobré popřemýšlet nad nějakou přínosnou investicí a více popřemýšlet, jak si vyšší příjem udržovat i do budoucna.

Lev

V novém roce vás zkontaktuje osoba, která vám byla kdysi velmi blízká, ale z různých důvodů jste kontakt v minulosti přrušili. Bude to pro vás velké překvapení, až nostalgické.

Panna

Začátkém nového roku se vám, co se týče peněz, trochu přitíží, ale do konce jara by opět měla nastat finanční stabilita. Neutrácejte během tohoto období za nepotřebné a pokud bude třeba, sáhněte i do vašich úspor.

Váhy

Do nového roku vyšlápnete pravou nohou a bude se vám dařit po všech stránkách. Smažete staré dluhy a s partnerem budete mít také více čas na sebe, po zdravotní stránce nehrozí nějaké vážnější komplikace.

Štír

Během zimních měsíců navštívíte spoustu starých znýmých, přátel a rodinu, na které jste běhěm pracovního roku neměli dostatek času a určitě to ostatní velmi ocenní. Je třeba udělat si čas na přátele o něco častěji, jelikož vás už delší dobu postrádají.

Střelec

Během chladných dní tu hrozí oslabení imunity, a proto je třeba doplňovat veškeré vitamíny a nezapomenout udržovat nohy v teple, od kterých hrozí prochladnutí močových cest. Pijte dostatek bylinkových čajů, nepřijdou na zmar.

Kozoroh

Nový rok vám přinese pár nových předsevzetí, a i když vám půjdou některá dodržovat ztěžka, určitě se nevzdávejte, začít se dá znova třeba o týden později, ale pamatujte, trpělivost růže přináší.

Vodnář

Během tohoto zimního období je ten pravý čas vyřídit si záležitosti jako je hypotéka, pojištění či nějaké dlouhodobější vklady. Co se týče štěstí po všech směrech, to vás zajistě nemine.

Ryby

V těchto chladných měsících by jste si měli dopřát více času na fyzické i duševní zdraví. Vyražte si do lázní, sauny, na masáž a určitě věnujte dostatek péče své pokožce, která bude vlivem chladu více narušená. Také bude prospěšné vyřadit velmi nezdravá a tučná jídla z jídelníčku.