Březen 2021

Vibrátor

Od chvíle, co jsme spolu s mým partnerem, mu zachovávám věrnost a jiný muž pro mne neexistuje. Někdy to ovšem pro mne bývá dost obtížné, a proto čas od času musím na sobě zapracovat sama. Když Vladimír služebně odjel do Makedonie, rozhodla jsem se, že si pomohu jinak. Koupila jsem si pěkný vibrátor. Zasvětila jsem jej ale neobvyklým způsobem. Zašla jsem s ním totiž do kina na jeden odvážnější erotický film. Seděla jsem v poslední řadě. Nikomu jsem nebyla nápadná, protože jsem svým vzhledem s krátkými vlasy a prsy jedničkami připomínala mladíky, kteří se přišli rajcovat. V kině jich bylo více, ale jenom někteří měli s sebou partnerky. Samozřejmě mi neušlo, že se víc věnovali prsům a rozkrokům společnic. Vzrušující scény ve filmu na mě zapůsobily, proto jsem nakonec z tašky vytáhla nový vibrátor, a protože nosím kalhotky se zipem vepředu, nedalo mi velkou práci, abych ho zasunula do svého rozštěpu a podle svého přání s ním pohybovala. Představovala jsem si při tom, že mám v sobě svého Vladimíra nebo některého pornohorce a že mne uspokojuje právě tak, jako tomu bylo na plátně.

   Návštěva kina, spojená s nečekaným zasvěcením vibrátoru, mi vnukla myšlenku, že si vypůjčím nějakou videokazetu zaměřenou výlučně na ženskou masturbaci. Byly na ní jenom ženy. Přála jsem si od profesionálek odkoukat, jak se to dělá co nejlépe.

   Na prvním záběru se objevila statná černoška s výbojnými ňadry, jež procházela tržištěm a držela v ruce velkou tašku plnou zeleniny. Nahoře ležela veliká mrkev. Její matka s ní posléze dorazila domů. Mrkev velmi pečlivě umyla nad umyvadlem pod tekoucí vodou, potom se posadila do pohodlného širokého křesla, vykasala si sukni, mrkev žhavě políbila a přiložila ke svému údolí. Černoška hlasitě vzdychala, když zasunula mrkev do svého lůna a zahájila mírný pohyb sem a tam. Žena vyrážela ze sebe nesouvislé skřeky, chvěla se jako v horečce a její závěrečný orgasmus připomínal smršť.

   Napadlo mne, jaké by to asi bylo, kdybych se také utěšovala mrkví a po použití nastrouhala do polévky. Na dlouhé přemítání mi však nezbyl čas, protože druhý výstup ukazoval mladou černovlásku, jež dopila víno z lahve, opatřila ji zátkou z umělé hmoty, jaká bývá na levném šampusu, a tím měla svůj nástroj připravený k použití.

   Třetí byla světlovlasá žena s dobře vyspělými ňadry. Přejížděla si po nich skleněným modelem mužského údu. Olizovala jeho špičku a přibližovala se ke svému klínu. Po několika dotecích ho zasunula do svého lůna. Její ruka kmitala a druhá si pohrávala s ňadry. V celém jejím jednání bylo tolik vášně, že ji na mne přenesla.

   Vytáhla jsem z pouzdra svůj vibrátor a vrátila kazetu na počátek blondýnčina výstupu. Pak jsem opakovala všechny její pohyby podle ní a oddávala se svým vášním. Litovala jsem, že můj milenec není se mnou.

   Ten pocit byl nádherný, vzrušující. Cítila jsem, že se ve mně rodí orgasmus, když se otevřely dveře a vstoupil Vladimír. Uviděl na obrazovce ukájející se ženu, mne zastihl zrovna v nejlepším a tak vysvětlovat nebylo co.

   Snad ještě nikdy se tak rychle donaha nesvlékl.