Prosinec 2021

Výklad snů

  Každému se zdají ve spánku sny. Někdo si je pamatuje do detailu, jiný si na to, co se mu zdálo, ani nevzpomene. Jde o to, v jaké fázi spánku sníte a kdy se po nich probudíte. Pokud se probudíte brzy po tom, co se vám sen zdál, většinou si ho zapamatujete i včetně detailů. A pak vás určitě bude zajímat, co samotný sen znamenal, co vám měl naznačit. Budete chtít nahlédnout do samé podstaty snu a zajímat vás bude především výklad snů.

  Pokud se vám zdá v noci sen a vy se probudíte, zapište si vše, co si z něj pamatujete, než znovu usnete. Výklad snů se totiž nemůže uskutečnit bez základních věcí z vašeho snu. Aby byl výklad snů dokonalý, potřebujete vědět i detaily, to, jak se dané zvíře kupříkladu ve snu chovalo, protože naježená kočka bude znamenat něco zcela jiného, než kočka přítulná. Někdy je dobré vědět, v jakých barvách se sen uskutečnil. Byly to realistické barvy, zářivé a rozjasňující, nebo se vám sen zdál jako černobílý film? To všechno může být pro výklad snů důležité.

  Pakliže si sny nepamatujete, nesmutněte. Je dokázáno, že o ně nepřicházíte, jen si je prostě nepamatujete. Přesto tyto příběhy prožíváte a určitě máte i sny erotické. Ty má totiž 99 % lidí.