Březen 2021

Tarotové karty

  Tarotové karty jsou velmi zvláštní skupinou karet, které je potřeba pochopit. Nejedná se o karty, které si můžeme zakoupit a hned z nich vykládat. Nejdříve je potřeba vzít kartu po kartě a proniknout do jejich obrazů – což bez fantazie nejde. Vykládat si s nimi poté může každý sám. Hodně lidí, kteří mají tarotové karty doma, si ráno sedne a vytáhne si jednu kartu, aby věděli, co je v daný den čeká. Je to takový jednoduchý výklad, který si může dělat každý sám doma. Vždyť se také o těchto kartách říká, že s nimi můžeme pochopit i procesy vlastní duše.

  Pokud si chcete koupit domů svoje vlastní karty, vždy si nejdříve prohlédněte jejich obrázky, abyste poznali, zda k nim budete mít vztah. Nebojte se poprosit v obchodě, aby vám krabičku otevřeli, vždyť není nic horšího, než karty, které nám vůbec nic neřeknou. Existuje jeden druh tarotových karet, po kterých by neměli vůbec sahat začátečníci. Je to Crowleyho tarot. O těchto kartách se říká, že to jsou karty ďábelské, protože Aleister Crowley byl sám pokládán za ďábelskou osobnost. Tyto karty vznikaly mnoho let a jsou natolik propracované, že je potřeba velmi zkušené kartářky, aby dokázala v kartách číst. Jinak by vás totiž mohli zavést na cestu do pekel.

  Tarotové karty musejí mít také svoji „postýlku“. Krabičku, která bude určena jen jim a do které budete karty ukládat. Vybírejte dobře, protože preciznost budoucích výkladů závisí na každém detailu, který „svým“ kartám věnujete.