Duben 2021

Předpověď budoucnosti

Předpovídáme-li budoucnost, je třeba se vždycky na druhého správně napojit. Předpověď budoucnosti dovedou mnozí zjistit i sami – z kávové sedliny, z karet, ze snů. Ať už se ale zabýváme jakýmkoli výkladem, měl by člověk, který věští, o daném tématu něco vědět. Předpověď budoucnosti velmi souvisí s magií, proto by měl každý začít u ní.

Žijeme, dá se říci v materiálním světě (ale pořád ve vesmíru) a v našem životě ať chceme nebo nechceme, existují nepopsatelné síly. Právě ty původně představovaly určitý způsob ochrany před vesmírem (člověk se kdysi domníval, že ve vesmíru žijí nevyzpytatelní duchové). Člověk se prostě vždycky snažil, aby přežil a aby přežil co nejlépe (tedy aby měl lásku, zabezpečil rodinu, žil co nejdéle, měl přátele atd.).

Při každém čarování se plně soustřeďte na to, co vyslovujete, co děláte. Týká se to i věšteckých metod o budoucnosti. Někomu to jde hůře, někomu lépe, někdo má čarování prostě v krvi a jiný se musí poctivě učit a dřít. Někoho odradí čarování hned po první hodině, jiný se do učení zakousne a bude chtít vědět víc, bude chtít nahlédnout do tajů magie, výkladů a věšteb, a už nikdy se jí nebude chtít vzdát. Přeji vám, ať se vám vykládání budoucnosti líbí a ať si ze všeho odnesete hlavně pozitivní přístup ke všem věcem, které budete dělat.