Únor 2021

Věštírna po telefonu

  Věštírna po telefonu funguje podobně, jako u psychologa. Někdy prostě potřebujeme, aby nás někdo vyslechl, dal nám dobrou radu. A nemusí to být jen ve tři hodiny odpoledne, ale klidně i ve dvě hodiny v noci. I ta nejlepší kamarádka spí, věštírna po telefonu ale funguje a je jen na vás, zda telefonní číslo vytočíte.

  Věštírna po telefonu má mnoho výhod. Tou první je, že jste anonymní. Věštec nebo věštkyně na druhé straně neví, s kým hovoří, proto toho, co jim řeknete, nikdy nezneužijí. Věštírna po telefonu vám přijde vhod vždycky, když se budete chtít o něčem poradit, něco zjistit, nebudete si jisti tím, jestli jste si vybrali správně, zda změnit zaměstnání a podobně. Věštírna po telefonu je svým způsobem takovou linkou důvěry, kdy se nemusíte bát si o něčem popovídat.

  V bezesných nocích se vám může stát, že dostanete strach. Z něčeho, co vás čeká, nebo se vám jen zdál špatný sen a chcete se ubezpečit, že to neznamená nic, co by se mělo stát ve vašem osudu. Věštci jsou na tyto situace dobře připraveni a můžete si vybrat takového, který je vám nejsympatičtější. Věštírna po telefonu má mnoho věštců a nic vám nebrání si mezi nimi vybrat. Věštírny využívají i slavní lidé, proč byste se jí měli bát vy, když strach není vůbec na místě.